Mersin'de bu çatıyı gören şaştı kaldı! Herkes fotoğrafını çekti: Hemen buluyorlar
![Mersin'de bu çatıyı gören şaştı kaldı! Herkes fotoğrafını çekti: Hemen buluyorlar](https://img.internethaber.com/rcman/Cw720h450q95gc/storage/files/images/2021/12/14/bdxddf-u6Fc_cover.jpg)
MERSİN’de bir oto tamirci, adres tarifi için iş yerinin çatısına otomobil koydu, dikkat çeken bir görüntü ortaya çıktı.
![Mersin'de bu çatıyı gören şaştı kaldı! Herkes fotoğrafını çekti: Hemen buluyorlar](https://i.internethaber.com/storage/files/images/2021/12/14/aw490641-03-J1a3.jpg)
Erdemli ilçesi Tömük Mahallesi’nde 20 yıldır oto tamircilik yapan Mehmet Şahin Doğan, kendisi ile kardeşinin 7, komşularının ise 4 yıl kullandığı otomobili çatıya çıkarıp hem adres tarifi hem de tabela olarak kullanmaya başladı.
![Mersin'de bu çatıyı gören şaştı kaldı! Herkes fotoğrafını çekti: Hemen buluyorlar](https://i.internethaber.com/storage/files/images/2021/12/14/aw490641-06-2Mt2.jpg)
4 yıl önce vinç yardımı ile iş yerinin çatısına çıkartılan 28 yaşındaki otomobil hem yoldan geçenlerin dikkatini çektiği, hem de adres tarifi için kolaylık sağladığı belirtildi.
![Mersin'de bu çatıyı gören şaştı kaldı! Herkes fotoğrafını çekti: Hemen buluyorlar](https://i.internethaber.com/storage/files/images/2021/12/14/aw490641-04-I39k.jpg)
Oto elektrik ve tamir işi yaptığını anımsatan Mehmet Şahin Doğan, "Yaklaşık 7 yıl biz bu aracı kullandık. Biraderimdeydi, sonra bana geçti, biraz ben kullandım, sonra yan komşumuza sattık." dedi.
![Mersin'de bu çatıyı gören şaştı kaldı! Herkes fotoğrafını çekti: Hemen buluyorlar](https://i.internethaber.com/storage/files/images/2021/12/14/aw490641-02-p3wb.jpg)
Sözlerini sürdüren Doğan "O da yaklaşık 4 yıl kullanmıştır, mobilyacı arkadaşımız. Daha sonra bakım eksikliğinden kaynaklı sebeplerden dolayı araç motoru conta yaktı." ifadelerini kullandı.