BIST 1.542
DOLAR 7,54
EURO 8,98
ALTIN 413,87

Meral Akşener'in kocası Tuncer Akşener kimdir? Akşener'in eşi meğer...

Meral Akşener yeni partisini kurunca kocası Tuncer Akşener gündeme geldi. Peki kimdir Meral Akşener'in eşi Tuncer Akşener, eskiden solcu muydu?

Meral Akşener yeni partisini kurunca kocası Tuncer Akşener gündeme geldi. Peki kimdir Meral Akşener'in eşi Tuncer Akşerer, eskiden solcu muydu?

Akşener ve eşi hakkında bir çok iddia ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de Meral Akşener'in kocası Tuncer Akşener'in Dev-Solcu olduğuydu.

Meğer bu doğruymuş... Sıkı bir Maocu olan Tuncer Akşener, Doğu Perinçek'in izinden gidip gazelerini dağıtıyormuş. Meral Akşener sıkı bir solcu olan kocasını ülkücü olarak devşirmiş. Akşener 'ilk bakışta vurulmuştuk' dediği eşiyle büyük bir aşk yaşamış ve yaşıyor.

Peki kimdir Meral Akşener'in eşi Tuncer Akşener? Meral Akşener bir röportajında kocası hakkında bilinmeyenleri şöyle anlatmıştı: “Tuncer’lerin evle bizimki aynı bahçenin içinde iki evdi. Sene 1974’tü. Evi yerleştirmiştik. Çok yağmur yağıyordu. Ben pencereden dışarı bakıyorum. Bahçeyi su başmış, bir genç paçalarını sıvamış, çıplak ayakla suyu süpürüyor. Ben bakarken, eşim kafasını kaldırdı, ilk defa öyle gördük birbirimizi.