Melis Ayça Değirmencioğlu'na asılmıştı! Karius'un kulağı çekildi

Melis Ayça Değirmencioğlu'na asılmıştı! Karius'un kulağı çekildi

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius model ve blogger Melis Ayça Değirmencioğlu'na sosyal medyadan mesaj yollamıştı. Değirmencioğlu bu mesajı sayfasında ifşa etmişti. Loris Karius, konuyla alakalı ilk kez açıklama yaptı.

Melis Ayça Değirmencioğlu'na asılmıştı! Karius'un kulağı çekildi - Sayfa 1

Beşiktaş'ın İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'dan 2 yıllığına kadrosuna kattığı Alman file bekçisi Loris Karius, performasından çok özel hayatıyla gündeme geldi. Beşiktaş'ın kısa bir süre önce Liverpool'dan 2 yıllığına kiralık olarak kadrosunu kattığı file bekçisi Loris Karius, Instagram hesabından Melis Ayça Değirmencioğlu'na mesaj atmış, bu olay günlerce konuşulmuştu. Loris Karius, konuyla alakalı ilk kez açıklama yaptı.

Melis Ayça Değirmencioğlu'na asılmıştı! Karius'un kulağı çekildi - Sayfa 2

BOĞAZ'A HAYRAN KALDI: Loris Karius, İstanbul'a yerleşme konusunda çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul'a adım atmasının ardından ev arayışına geçen tecrübeli file bekçisinin, İstanbul Boğazı'na hayran kaldığı ve bundan dolayı boğaz manzaralı bir ev istediği bildirildi. Kulüpten bu konuda Beşiktaşlı futbolcuların genel olarak kalmayı tercih ettiği Beykoz Acarkent'ten ev kiralaması konusunda tavsiye almasına rağmen başarılı kalecinin rotasını değiştirdiği belirtildi. Karius'un, kulüp yetkililerine, İstanbul Boğazı'nı çok beğendim. Boğaz manzaralı ev istiyorum deyip Nişantaşı ve Beşiktaş'tan ev baktığı öğrenildi.

Melis Ayça Değirmencioğlu'na asılmıştı! Karius'un kulağı çekildi - Sayfa 3

''KULAĞI ÇEKİLDİ'': Geçen hafta Instagram hesabından bir kadın sosyal medya fenomenine' Merhaba, nasılsın? mesajını gönderen Karius'un bu hareketi, mesajı alan kişi tarafından Twitter'da paylaşılmıştı. Bu olay sonrasında sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına giren başarılı eldivenin bu konuda kulüpten uyarı aldığı kaydedildi. Alman kalecinin de, İngiltere'de böyle şeyler çok normal. Ama burada futbol hayatım dışında bir şeyle gündeme gelmek istemiyorum. Bir daha tanımadığım kimseyle yazışmam dediği öğrenildi.

Melis Ayça Değirmencioğlu'na asılmıştı! Karius'un kulağı çekildi - Sayfa 4

''İNGİLTERE'DE BU KADAR HAYRANIM YOK'': Beşiktaş'la anlaşmasının ardından formaları büyük ilgi gören, fotoğrafları sosyal medya üzerinden binlerce beğeni ve yorum alan Alman file bekçisinin bu konuyla ilgili olarak da yorumda bulunduğu kaydedildi. Karius'un, 'Maçlar dışında sokakta yürürken veya bir kafede otururken beni tanıyan herkes gelip fotoğraf çektirmek istiyor. Çoğunluğunun da kadın olduğunu söyleyebilirim. İngiltere'de bile bu kadar hayranım yoktu' dediği bildirildi. .