Mehmet Ali Erbil iyiye gidiyor kızı Yasmin'den gelen haberler güzel

Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar'la birlikte dünyaya getirdikleri kızları Yasmin Erbil, babasının son durumunu ve ilk uyandığındaki isteğini açıkladı.

Aylardır hastanede bulunan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz 8 Şubat'ta yoğun bakımdan çıkarılmıştı. 100 günü aşkın süredir hastanede bulunan Erbil'in ailesi, ünlü şovmenin sevenlerini bilgilendirmek amacıyla sürekli yeni gelişmeleri paylaşırken, son açıklama kızı Yasmin Erbil'den geldi. 

Babasının yoğun bakımda olduğu dönemlerde sosyal medyadan paylaştığı eğlenceli ve umursamaz gönderileriyle büyük tepki toplayan Yasmin Erbil, bu sefer de babası hakkında konuştuktan sonra oyunculuk eğitimi aldığından bahsetti.

YAŞAMIYOR GİBİYDİM
Geçtiğimiz gün bir AVM'de muhabirlere açıklamada bulunan Yasmin Erbil, babası hakkında konuştu. Babasının durumunun iyiye gittiğini belirten genç isim, Yoğun bakımdan odaya geçtik artık çok şükür. Bu süreç gerçekten zordu, yaşamıyor gibiydim." şeklinde konuştu.

KENDİNE GELDİĞİNDE İLK SÖYLEDİĞİ... 
Babasının kendine geldiğinde ağzından çıkan ilk kelimeleri paylaşan Yasmin Erbil, "Kendine geldiğinde ondan ilk duyduğum söz de ‘Bir şeye ihtiyacın var mı?’ oldu. Hayatımda yaşadığım en güzel andı." ifadelerini kullandı.