BIST 5.046
DOLAR 18,63
EURO 19,57
ALTIN 1.078,60
MEDYA

Mayıs Kraliçesi 11. bölüm final fragmanı

Mayıs Kraliçesi dizisi 11. final bölümüyle 2 Şubat 2016 Salı akşamı Show TV'de olacak. Mayıs Kraliçesi'nin bu hafta yayınlanacak final bölümünde neler yaşanacak?

Mayıs Kraliçesi 11. final bölümü fragmanı yayınlandı; 2 Şubat 2016 Salı akşamı Show TV'de...


Nehir’in, Asu’nun öz kızı olduğu gerçeğini artık saklı tutmak istemeyen Yiğit ve Ceylin, gerçekleri Asu ve Nehir’e söylemeye karar verir. Nehir’in üvey annesi Feryal bu duruma çok üzülse de, Yiğit ve Ceylin, Asu ve Nehir’i bir araya getirir. Anne ve kızın buluşması duygusal anların yaşanmasına sebep olur.


Bora’nın tehditlerine daha fazla boyun eğmek istemeyen Alper gizli bir plan yapar ve Dilara ile herkesten gizli yıldırım nikahı ile evlenir. Alper’i, Celil’i tutuklamakla tehdit eden Bora, Alper ve Dilara’nınevlendiğini öğrenince ne yapacaktır? Alper ve Dilara’yı nikah sırasında kötü bir sürpriz beklemektedir.


Oğuz’un dedesi Etem’in ani ölümü herkesi şoka uğratmıştır. Dedesinin ölümüyle sarsılan Oğuz, dedesinin Sencer yüzünden öldüğünü düşünmektedir. Oğuz dedesinin intikamını almak için Sencer’in şirketini basar. Oğuz’un amacı Sencer’i öldürmektir!

Sitene Ekle
Etiketler