Masterchef'ten elenen Eslem oldu işte finale kalan 5 yarışmacı

Masterchef'ten elenen Eslem oldu işte finale kalan 5 yarışmacı

TV8 Masterchef’ten elenen isim 4 Aralık 2018 tarihli bölümünde belli oldu artık bireysele döndü ve yarışmacılar rozet alabilmek için mücadele etti.

Masterchef'ten elenen Eslem oldu işte finale kalan 5 yarışmacı - Sayfa 1

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de final haftasına yaklaşılırken yarışmanın heyecanı da artmaya devam ediyor. Heyecan dolu yemek yarışması MasterChef'te finale kalan son 5 isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim ve finalistler.

Masterchef'ten elenen Eslem oldu işte finale kalan 5 yarışmacı - Sayfa 2

İzleyicinin büyük bir beğeniyle takip ettiği yarışma programı MasterChef'te bu akşam yarışmacılar artık bireysel olarak yarışmaya başladılar. Hazer şef yarışmacılara 4 tane yeni rozet çıkardı ve bu rozeti kazanmak için yapacakları tek şey yapacakları yemeğin beğenilmesiydi. Yapılan yarışmalar sonucu 4 rozet sahibini buldu.

Masterchef'ten elenen Eslem oldu işte finale kalan 5 yarışmacı - Sayfa 3

Ton balıklı tartar pişiren yarışmacılardan en beğenilen iki isim ön plana çıktı. Kerem ve Uğur'un yaptığı tartarlar beğenildi ve iki isim arasında en beğenilen tabak rozet kazanarak finalist oldu. Şefler tarafından beğenilen ve ikinci finalist olmaya hak kazanan isim Kerem oldu.

Masterchef'ten elenen Eslem oldu işte finale kalan 5 yarışmacı - Sayfa 4

Kerem'in ardından oynanan yeni yarışmada ise Eslem, Burcu ve Uğur, Hazer Şef eşliğinde yemek yaptılar. Birbirinden ünlü isimlere yemek pişiren yarışmacılardan en beğenilen isim Uğur oldu ve böylelikle 3. finalist olmaya hak kazanan isim Uğur oldu.