BIST 4.930
DOLAR 18,83
EURO 20,22
ALTIN 1.128,60
MEDYA

Masterchef Murat'tan bomba itiraflar Öne çıkmak için olmayacak şeyler...

Masterchef yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir, Kanal D'deki 2. Sayfa programına bağlanarak samimi itiraflarda bulundu. Özdemir, 'Öne çıkmak için olmayacak işler yaptım. Krallara, Cumhurbaşkanlarına yemek yapan adamdım düştüğüm hale bak.' dedi.

TV 8'de ekrana gelen Masterchef yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldikten sonra diskalifiye edilmesi yok yaratmıştı. Sivri dili, yaptığı şakalar ve ilginç hareketleri ile her hafta şeflerinden ve takım arkadaşlarından uyarı alan Murat Özdemir, Somer Şef, Mehmet Şef ve Hazer Şef'in oy birliği ile verdiği karar sonucu yarışmadan çıkartılmıştı. Diskalifiye edildikten sonra sosyal medya hesabından küfürler yağdıran Masterchef Murat, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı ve şok itiraflarda bulundu. İşte Murat Özdemir'in o itirafları...

 Ben sinirli bir kişi değilim. Tamamen trol yapalım dedik, sanırım dozunu kaçırdık. Bütün insanlardan özür diliyorum. Eşim var, 2 çocuğum var. Okul arkadaşları var. Bunları düşünmek lazım. Ben bana söz hakkı verirler de, özür dilerim diye düşündüm.

SURVİVOR'DAN ÇIKARILDI MI?.. Survivor’dan çıkarıldığımla ilgili bir bilgim yok. Acun abi yaptıysa bir bildiği vardır. Acun Baba’yı severim.

YAYINI İZLERKEN ÖĞRENDİM... Diskalifiyeden benim haberim yoktu. Evde çekime gideceğim diye bekliyordum. Yayını izlerken diskalifiye edildiğimi öğrendim. Haber verilseydi hoş olurdu. Ben bu camiaya çıktığıma bile pişmanım. Ben telefon kullanmasını bile bilmem. Ben telefon kullanana kızan adamın.

KRALLARA YEMEK YAPAN ADAMKEN GELDİĞİMİ HALE BAK... Üstüme kimse su dökemez. 32 senedir bu işi yapıyorum. Oradaki jüriler bile benimle baş edemez. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun aşçılığını yaptım, Belçika’da Brüksel Büyükelçiliği’nin 4 sene aşçılığını yaptım, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı, kralı kim varsa hepsiyle el sıkıştım teşekkür ettim. Geldiğimiz hale bak!

BAKTILAR KENDİLERİNDEN İYİYİM YARIŞMADAN ÇIKARDILAR... 2 dil biliyorum. Fransızcam var, İngilizcem var. Çok kültürlüyüm. Kameralar dışında kimse beni çekemiyor. Baktılar benden iyi bu adam, çıkardılar. Aynı yarışmada olduğu gibi...

ÖNCE JÜRİ OL DEDİLER SONRA YARIŞMACI YAPTILAR... Önce bana ‘jüri ol’ dediler, sonra’ yarışmacı ol’ dediler. Ben bana ne derlerse onu yaptım. Ben yarışmacı olacak adam mıyım? Dalga mı geçiyorsunuz? O kadar çaylağın içerisinde bir tane profesyonel!

İLK DEFA TELEVİZYONA ÇIKINCA BÖYLE OLDU... İnsan hayatında kötü anları olabilir. Bu da benim kötü anımdı. Özür dilerim, bir daha olmaz. Ben kimseye, kişiye küfür etmedim. Bizim mutfak ortamı küfürlüdür zaten. Aşçılar bilir… Bizim de ağzımız alışmış. İlk defa televizyona çıkınca böyle oldu.

ORTAKÖY'DE DAYAK ATAMAZLAR... Ortaköy’de dayak diye bir şey yok. Ben 40 senelik Ortaköylüyüm. Burada bize kalkan eller kırılır. Kim kimi dövecek?

AMACIM ŞÖHRET OLMAK DEĞİLDİ... Benim amacım şöhret olmak değil ki… Ben şöhret olmadım. Sokağa çıktığımda insanlar beni tanıyor ama bu umurumda değil.

YEMETEYİZ'E NASIL KATILDI... Bir gün işe gidiyorum. Kızım 'Yemekteyiz diye bir program var katılır mısın' dedi, 'Kızım sen istiyorsan form doldur' dedim. Akşama aradılar. Pat her şey bir anda gelişti. Ertesi gün Onur Bey geldi. Pişman değilim. Dünya aşçı gördü en azından.

YARIŞMACI ARKADAŞLARIM BİLE TELEFONA ÇIKMADI... Diskalifiye olduğum söylenseydi en azından güzel olurdu. Yarışmacı arkadaşlarımı da aradım kimse açmadı. Herhalde izlerken kendisi öğrensin durumu oldu.

ÖN PLANA ÇIKMAK İÇİN OLMAYACAK İŞLER YAPTIM...Programda biraz ön plana çıkmak isteyip şımardım galiba. Olmayacak işler yapmışım.

 

 

 

Sitene Ekle