Marriott Grup’a bağlı Sheraton Bishkek Otel Kırgızistan’da açılıyor

Türkiye’de bir çok alanda başarılara imza atmış Mıstaçoğlu Şirketler Grubu, Marriott Grup’a bağlı Sheraton Bishkek Otel’i Orta Asya’nın Kalbi Kısgızistan’da açmaya hazırlanıyor.

Marriott Grup’a bağlı Sheraton Bishkek Otel Kırgızistan’da açılıyor - Sayfa 1

Mıstaçoğlu Şirketler Grubu, Kırgızistan’da 2009 yılında yatırımlarına başlamış ve 2013 yılında BishkekPark AVM ve BishkekPark Residence projelerini hayata geçirmiştir. Aynı zamanda işletmecisi olduğu BishkekPark Kompleksinde, bir çok dünya markasını Kırgızistana kazandırmış ve ülke ekonomisine katma değer sağlamıştır. 2019 yılı ilk yarısında da, dünya genelinde 129 ülkede, 6.700 oteli bulunan Marriott Grup’a bağlı Sheraton Otel’i Kısgızistan’da açmaya hazırlanmaktadır.

Marriott Grup’a bağlı Sheraton Bishkek Otel Kırgızistan’da açılıyor - Sayfa 2

Orta Asya’nın tam merkezinde, ekolojik yönden dünyanın en temiz havasına ve doğasına sahip olan Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te bulunan Sheraton Bishkek Hotel, Tanrı Dağlarının muhteşem manzarası eşliğinde yepyeni bir konaklamayı başkent ile buluşturuyor. Ülkenin ekonomik merkezi Bişkek’in, iş dünyasının kalbi olan Kievskaya Caddesi’nde, BishkekPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin üstünde 22 katlı yapısı ile Kırgızistan’ın en yüksek binası olma özelliğini taşımaktadır.

Marriott Grup’a bağlı Sheraton Bishkek Otel Kırgızistan’da açılıyor - Sayfa 3

Açılışı, 2019 yılının ilk yarısı planlanan ve toplam 17.500m² kullanım alanına sahip Sheraton Bishkek Hotel’in standart, superior, süit ve kral dairesi seçenekleri ile 183 odası bulunmaktadır. Ayrıca 1.000 kişi kapasiteli kongre merkezi, toplantı odaları, spa&fitness alanı, barlar ve restaurantlarıyla açıldığı gün itibariyle Bişkek’in en gözde mekanlarından biri olacaktır.

Marriott Grup’a bağlı Sheraton Bishkek Otel Kırgızistan’da açılıyor - Sayfa 4

HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA: Kırgızistan mutfağından eşsiz yöresel lezzetleriyle, dünya mutfağından eşsiz seçeneklerin buluştuğu restaurantı ve 22. katta bulunan Sheraton Club Lounge’yla yemek ziyafetinin yanı sıra manzarası ile de misafirlerine görsel bir şölen yaşatıyor. Ayrıca Blue Sky Roof barında, eşsiz tanrı dağları ve panoramik şehir manzarası eşliğinde bambaşka bir roof keyfi sizleri bekliyor.