BIST 1.321
DOLAR 8,00
EURO 9,52
ALTIN 465,71

Marmaris'te pastırma yazı başladı! Turistler keyif yaptı

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde yaşayanlar, hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredince, sahilde güneşlenip denize girerek sonbaharda yaz havasının tadını çıkardı.

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde yaşayanlar, hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredince, sahilde güneşlenip denize girerek sonbaharda yaz havasının tadını çıkardı.Kasım ayının ortalarına gelinmesine karşın pastırma yazı yaşandı.

İlçede etkili olan sıcak hava, yerli ve yabancı turistleri sevindirdi. Hava sıcaklığının 26, deniz suyu sıcaklığının 21 derece ölçüldüğü Marmaris'te sahildeki kafeterya ve plajlar, güneşlenen ve denize girenlerle doldu.

Bazı turistler su sporları ile heyecan yaşarken, bazıları Atatürk Caddesi'nden Kemal Elgin Bulvarı'na kadar uzanan sahili doldurdu. Çocuklar ise mesire alanları ve oyun parklarına akın etti.

Marmaris'teki güzel havanın tatilcileri mutlu ettiğini söyleyen Mikail Güçlü, "Cennet gibi bir şehirde yaşıyoruz. Birçok bölgede kış yaşanırken, Marmaris'te güneşli havanın tadını çıkartmak ayrı bir keyif" dedi.