Marley paylaşılamıyor: Ayrılan sevgililer köpek için mahkemelik oldu!

ESKİŞEHİR’de iki eski sevgili ayrıldıktan sonra köpekleri Marley yüzünden mahkemelik oldu. Osman Orhan Baçaru ‘Marley’ eski sevgilisine dava açarken Ezgi Bölükbaşı ise "Köpeği 3,5 aylıkken aldım. Marley benim köpeğim" dedi. Son olarak da Ezgi Bölükbaşı’nın avukatından açıklama geldi.

Marley paylaşılamıyor: Ayrılan sevgililer köpek için mahkemelik oldu! - Sayfa 1

Eskişehir'de üniversite öğrencisi Osman Orhan Baçaru (22), Golden Retriever cinsi 3,5 yaşındaki 'Marley' isimli köpeğini geri vermediği iddiasıyla yaklaşık 6 ay önce ayrıldığı sevgilisi Ezgi Bölükbaşı (22) hakkında dava açtı. Köpeğin kendisine ait olduğunu söyleyen Ezgi Bölükbaşı ise, "Köpeği 3,5 aylıkken aldım. Marley benim köpeğim" dedi.

Marley paylaşılamıyor: Ayrılan sevgililer köpek için mahkemelik oldu! - Sayfa 2

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Fakültesi öğrencisi Osman Orhan Baçaru, avukatı aracılığıyla köpeğini geri vermediğini öne sürdüğü eski kız arkadaşı Ezgi Bölükbaşı hakkında Eskişehir 3'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'nde dava açtı.

Marley paylaşılamıyor: Ayrılan sevgililer köpek için mahkemelik oldu! - Sayfa 3

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi olan, kaydını dondurup Aydın'daki ailesinin yanında kalan Ezgi Bölükbaşı suçlamaları kabul etmedi. Marley adlı köpeğinin de kendisinin yanında olduğunu belirten Ezgi Bölükbaşı, köpeği 3,5 yıl önce internet üzerinden bir kişiden alıp sahiplendiğini, bu süre zarfından itibaren de kendisinde olduğunu söyledi.

Marley paylaşılamıyor: Ayrılan sevgililer köpek için mahkemelik oldu! - Sayfa 4

Köpeği ayrıldığı Osman Orhan Baçaru'ya sahiplenmesi için vermediğini de söyleyen Ezgi Bölükbaşı, eski sevgilisinin kendisini sürekli rahatsız ettiğini bu nedenle savcılıktan koruma kararı çıkarttığını ifade etti.