Mahsun Kırmızıgül kötü haberi verdi Mucize 2 filmiyle ilgili karar

Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği ve 1 Mart'ta vizyona girmesi beklenen Mucize 2 filmi hakkında flaş bir karar alındı.

Mahsun Kırmızıgül kötü haberi verdi Mucize 2 filmiyle ilgili karar - Sayfa 1

İlki 2015 Ocak ayında vizyona giren ve Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği serinin devamı niteliğindeki Mucize 2 filmi hakkında duyuru yapıldı. Ünlü oyuncu, yapımcı ve senarist Kırmızıgül, sosyal medya hesabından 1 Mart'ta vizyona girmesi beklenen filmi için kötü haberi verdi.

19
Mahsun Kırmızıgül kötü haberi verdi Mucize 2 filmiyle ilgili karar - Sayfa 2

Mahzun Kırmızıgül, ilki 3,5 milyondan fazla izlenen ve 40 milyon TL hasılat yapan Mucize'nin 2. filmini ertelediklerini duyurdu. Sinema sektöründe günümüzde yaşanan hareketlilikten etkilenmek istemeyen Kırmızıgül, filmin vizyon tarihini 6 Aralık'a erteledi.

29
Mahsun Kırmızıgül kötü haberi verdi Mucize 2 filmiyle ilgili karar - Sayfa 3

Kırmızıgül'ün yaptığı açıklama ise şu şekilde oldu: "Sinema sektöründeki sistemin daha doğru bir zemine oturması için zamana ihtiyacımız var. Yeni sinema yasasının 1 Temmuz’da yürürlüğe girdikten sonra her şeyin adil ve şeffaf olacağını umarak filmimizi 6 Aralık tarihine ertelemek zorunda kaldık."

39
Mahsun Kırmızıgül kötü haberi verdi Mucize 2 filmiyle ilgili karar - Sayfa 4

Bu haberle birlikte yapılan yorumlarda, Mahsun Kırmızıgül'e tepki yağdı. Filmini 9 ay gibi bir güre erteleyen Kırmızıgül'ün yaptığı bu kısa açıklamayı yetersiz bulanlar da oldu.

49