Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer için olay suçlama

Hem albüm çıkaran hem de verdiği 40 kiloyla gündeme gelen Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer için şoke eden suçlama. İddialara göre ünlü sanatçı Mahmut Tuncer’in popçu kızı Gizem aracıyla, motosikletli Merhaz Elçi’ye çarptı.

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer için olay suçlama - Sayfa 1

Hem albüm çıkaran hem de verdiği 40 kiloyla gündeme gelen Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer için şoke eden suçlama. İddialara göre ünlü sanatçı Mahmut Tuncer’in popçu kızı Gizem aracıyla, motosikletli Merhaz Elçi’ye çarptı, 3 yıla kadar hapis istemiyle hakkında dava açıldı. Kazada yaralanan Elçi, olayı örtbas için belgede sahtecilik yaptığını iddia ettiği baba-kızı şikâyet ederek yargılanmalarını istedi.

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer için olay suçlama - Sayfa 2

İstanbul Şişli Halaskargazi Caddesi’nde 3 Mart 2017’de saat 22.40 sıralarında Mahmut Tuncer’in popçu kızı Gizem Tuncer, “U” dönüşü yasağı bulunan yerden dönerken motosikletle Merhaz Elçi’ye çarptı. Yaralanan Elçi ambulansla Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay yerine gelen trafik polisi ve hastane polisi yaralının ifadesini almadı.

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer için olay suçlama - Sayfa 3

Hastaneye 3 arkadaşıyla giden Gizem Tuncer, Elçi’nin motosikletinin zararını sigortayı bozmamak için haricen karşılayacağını belirtti. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’ne açılan davanın iddianamesi ve savcılığa verilen şikâyet dilekçesindeki iddiaya göre, tedavisinin ardından Elçi, 50 TL eksper ücreti ödediğini Gizem Tuncer’e bildirdi.

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer için olay suçlama - Sayfa 4

Tuncer, motosikletin yetkili servis yerine tanıdıkları bir usta tarafından tamirini istedi. Tamirci değişecek parçaları ikinci el ve ucuzundan taktırmayı teklif edince Elçi, bu yerde yapılacak tamirattan vazgeçti. Durumu Gizem Tuncer’e anlatan Elçi’yi baba Tuncer arayıp, “Kızımı rahatsız etme bizim arabada da hasar var, onu kim ödeyecek” diyerek kendisiyle muhatap olmasını istedi.