BIST 1.503
DOLAR 7,19
EURO 8,78
ALTIN 414,63

Magazin dünyası karıştı! Ece Erken, Demet Akalın'la barışan Alişan'ı tek kalemde sildi

6 yıldır küs olduğu eski dostu Demet Akalın'la gözyaşları içinde barışan Alişan, daha barışma sevincini yaşayamadan şimdi de Ece Erken'le küstü.

6 yıldır küs olan Alişan ile Demet Akalın, bugün Kanal D ekranlarında tekrar barıştı. Canlı yayında telefonla konuşan ikili, uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı. Akalın, programda Alişan'ın geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen oğlu Burak'ı göremeye gideceğini de söyledi. Ünlü türkücü, daha eski dostuyla barışmanın sevincini yaşayamadan şimdi de Ece Erken'le küstü. Demet ile Alişan'ın barışmasına sinirlenen Erken, sosyal medyadan zehir zemberek sözler sarf etti. 

Alişan'ı takipten çıkaran Ece Erken, Instagram hesabının hikaye bölümünden bir açıklama yaparak, "Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince ortada şeref, namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim için kırgınım zaten bu barışın olacağı haftalar önce yayında söylemiştim. Beşi Bir Yerde'ye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür." ifadelerini kullandı. 

DEMET, ECE İÇİN TEDBİR KARARI ÇIKARTTI: Ece Erken Beyaz TV'de ekranlarında sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programında Akalın'ı topa tutmuştu. Ünlü sunucu, eski eşi Serkan Uçar'ın oğlu Eymen'in velayetini almak için mahkemeye başvurduğunu canlı yayında açıklamıştı. 

Demet Akalın da olaya karışınca Erken çok sinirlenmiş ve  'Senin foyanı ortaya çıkarırım, benimle uğraşma' diyerek ünlü popçuyla arasındaki Whatsapp yazışmalarını ifşa etmişti. Ece Erken'in bu hareketinden sonra Demet Akalın da ünlü sunucu hakkında tedbir kararı çıkartmıştı.