Madonna’nın kızı zincir sütyen giydi podyumu kasıp kavurdu

Madonna’nın kızı zincir sütyen giydi podyumu kasıp kavurdu

Madonna’nın kızı Lourdes Leon, New York Moda Haftası'nde cesur dekolteli kıyafetiyle podyumda yürürken herkesi kendisine hayran bıraktı.

Madonna’nın kızı zincir sütyen giydi podyumu kasıp kavurdu - Sayfa 1

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın kızı Lourdes Leon, New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen Gypsy Sport ilkbahar yaz 2019 defilesi için podyuma çıktı. 21 yaşındaki Lourdes, göğüslerini deniz kabuğu ve incilerle kapatan, zincir sütyen şeklindeki kıyafeti ve parça parça kesilmiş pantolonuyla dikkat çekti.

Madonna’nın kızı zincir sütyen giydi podyumu kasıp kavurdu - Sayfa 2

Lourdes Leon, Stella McCartney gibi ünlü moda markalarına modellik yapmasının ardından moda dünyasında kendine sağlam bir yer edindi. Moda alanındaki cesaretini Gypsy Sport defilesindeki kıyafetiyle bir kez daha kanıtladı. Lourdes Leon'un cesur dekoltesi magazin sayfalarını süslerken moda dünyasında adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Madonna’nın kızı zincir sütyen giydi podyumu kasıp kavurdu - Sayfa 3

Madonna’nın üç yıl ilişki yaşadığı ve 1997 yılında ayrıldığı Carlos Leon’dan olan kızı Lourdes, modelliğin yanı sıra Michigan Üniversitesi’nde eğitime devam ediyor.

Madonna’nın kızı zincir sütyen giydi podyumu kasıp kavurdu - Sayfa 4

Lourdes’in öne çıktığı Gypsy Sport defilesinde sergilenen diğer kıyafetler de ilginç stilleri ve cesur dekolteleriyle dikkat çekti.