Macron fotoğrafı Fransa'ya karıştırdı

Fransa tarihinin en genç Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Karayipler'deki kasırgazede Saint Martin adasını ziyaretinde yerel halkla kaynaştı.

Macron fotoğrafı Fransa'ya karıştırdı - Sayfa 1

Fransa tarihinin en genç Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Karayipler'deki kasırgazede Saint Martin adasını ziyaretinde yerel halkla kaynaştı. Ancal el hareketi yapan üstü çıplak gençlerin Macron'la çektirdiği fotoğraf, Fransa'da büyük tartışma kopardı.

111
Macron fotoğrafı Fransa'ya karıştırdı - Sayfa 2

Geçen yıl Irma ve Maria kasırgalarıyla yerle yeksan olan Saint Martin'deki yeniden inşa çalışmalarını yerinde denetlemeye giden Macron,sağanak yağmura rağmen 5 saat boyunca adada turladı, işyerlerinde ve evlerinde ziyaret ettiği kasırgazedelerle sohbet edip samimi pozlar verdi.

211
Macron fotoğrafı Fransa'ya karıştırdı - Sayfa 3

Genelde yeniden inşası ya da onarımı henüz tamamlanmamış haldeki evlerden birinde Fransa Cumhurbaşkanı'nı başlarına bandana, boyunlarına kalın zincir takmış, üstleri çıplak iki genç karşıladı.

311
Macron fotoğrafı Fransa'ya karıştırdı - Sayfa 4

Gençlerden biri soygun yapmaktan hapis yattığını ve yeni çıktığını söylediğinde Macron hiç de şaşırmış görünmedi. Gayet sakin bir edayla suç geçmişini geride bırakması ve adanın yeninden inşası çalışmalarına katılmasını tavsiye etti.

411