Louisiana Valisi Billy Nungesser'ın Trump çorabı olay oldu!

Louisiana Valisi Billy Nungesser, kentini ziyaret eden ABD Başkanı Donald Trump’ı özel "Trump" çorabı ile karşıladı. Nungesser karşılama töreninde paçasını sıyırarak bu özel çorabı Trump'a gösterdi.

Louisiana Valisi Billy Nungesser, kentini ziyaret eden ABD Başkanı Donald Trump’ı özel "Trump" çorabı ile karşıladı. Nungesser karşılama töreninde paçasını sıyırarak bu özel çorabı Trump'a gösterdi. ABD Başkanı Donald Trump çeşitli temaslarda bulunmak üzere Louisiana eyaletinin New Orleans şehrine gitti.

Louisiana Valisi Billy Nungesser karşılama protokolünde yerini aldı. Vali Nungesser, ABD Başkanı Trump'ı karşıladığı sırada Trump'ın resmi ve saçlarının olduğu özel tüyden yapılmış çorabını Trump'a gösterdi.Parmağıyla çorabı gösteren ve tokalaşırken poz veren ABD Başkanı yine sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Gumball Poodle tarafından üretilen çoraplar Amazon'da satılıyor. Ürünün açıklamasında, "Donald Trump'a stil verebilir, saçını tarayabilir ve yumuşak çorap. Başkanın tarzını ruh halinize uyacak şekilde şekillendirin!" yazıyor.