Lezzet Akademisi'ne konuk olan Gupse Özay'dan samimi itiraflar!

Lezzet Akademisi'ne  konuk olan Gupse Özay'dan samimi itiraflar!

Her Pazar 16.15'te Show TV'de yayınlanan Lezzet Akademisi'ne konuk olan ve eğlenceli ve hareketli kişiliğiyle tanınan ünlü oyuncu Gupse Özay, konuk olduğu Lezzet Akademisi programında hem herkesi güldürdü hem de şaşırttı.

Lezzet Akademisi'ne  konuk olan Gupse Özay'dan samimi itiraflar! - Sayfa 1

 Show TV'de yayınlanan Lezzet Akademisi'ne konuk olan ve eğlenceli ve hareketli kişiliğiyle tanınan ünlü oyuncu Gupse Özay, konuk olduğu Lezzet Akademisi programında hem herkesi güldürdü hem de şaşırttı. Mutfakla arasının iyi olduğunu söyleyen oyuncu, merdane ve oklavanın farkını bilmediğini itiraf etti.

Lezzet Akademisi'ne  konuk olan Gupse Özay'dan samimi itiraflar! - Sayfa 2

Hamur açan genç şef adaylarından biri merdane kullanırken diğeri oklava kullanınca Gupse Özay, ikisinin farklı isimleri olduğunu orada öğrendi. 

Lezzet Akademisi'ne  konuk olan Gupse Özay'dan samimi itiraflar! - Sayfa 3

 Sempatik Türkçe'siyle tüm izleyenlerin sempatisini kazanan Danilo Zanna da bu gerçek karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Lezzet Akademisi'ne  konuk olan Gupse Özay'dan samimi itiraflar! - Sayfa 4

Modaretörlüğünü Sedef İybar'ın üstlendiği yarışmanın, jüri koltuğunda fenomen şefler Aylin Yazıcıoğlu, İsmet Saz ve Danilo Zanna oturuyor. Genç şef adaylarının mutfak koçluğunu Berfin Erdoğan'ın üstlendiği Lezzet Akademisi her Pazar 16.15'te Show TV'de!