BIST 1.175
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 493,43

Lezbiyen olduğunu açıklayan kızına tecavüz etti

İNGİLTERE'de meydana gelen bu olay duyanı dehşete düşürüyor ve mide bulandırıyor. 54 yaşındaki adam, lezbiyen olduğunu açıklayan öz kızına tecavüz etti. Gündem bu haberle sallanıyor.

İNGİLTERE'nin Warwick kentinde meydana gelen bu olay duyanı dehşete düşürüyor ve mide bulandırıyor. Olay 16 yaşındaki genç kız lezbiyen olduğunu babasına açıklaması ile yaşandı. 54 yaşındaki baba, erkeklerle cinsel ilişkinin daha iyi olduğunu" kızına kanıtlamak için, tecavüz etti.

Savcı Andrew Lockhart tarafından araştırılan olay sırasında, babasına eşcinsel olduğunu açıklamak isteyen genç kızın, durumu kabullenmeyen babasının sözlü ve fiziksel tacize uğradığı açıklandı.

Homofobik baba, kızının eşcinsel olmasını kabullenemediğin, ve bu sebepten üzüntünün verdiği ruh haliyle böylesi bir davranışta bulunduğunu söyledi.

Cezayı veren yargıç, “16 yaşındaki bir kız çocuğu olarak eşcinsel olduğunun ve o yaşta birçok kişinin başına geldiği gibi, kimliğiyle sorun yaşadığının farkına vardı, size söylemeye karar verdi. Sizse gerçek ve kontrolsüz bir öfke sergilediniz, ona erkeklerle cinsel ilişkinin niçin daha iyi olacağını göstermek için tecavüz etmeye karar verdiniz. Onun anlattıklarını dinlemek yürek burkucuydu. İşlediğiniz suç, bir lezbiyen olarak kızınıza karşı nefret ortaya koyuyor.” ifadelerini kullandı.