Lerzan Mutlu Seren Serengil kapıştı "Kıskançlıktan gebereceksin"

Kanal D'de yayınlanan "Magazin D"nin yaz bölümlerini manken Özge Ulusoy sunacak. Programın yapımcısı Timuçin Güner bu haberi instagramdan duyurdu. Seren Serengil ve Lerzan Mutlu'da kavga etti.

Kanal D'nin başarılı magazin programı "Magazin D"nin yaz bölümlerini manken Özge Ulusoy sunacak. Peki Seren Serengil ve Lerzan Mutlu'nun konuyla ne ilgisi var diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak programın yapımcısı olan Timuçin Güner bu haberi Instagram hesabından verip ardından olan olaylar tamamen Seren Serengil ve Lerzan Mutlu ile ilgili. Seren Serengil ve Lerzan Mutlu öyle bir kapıştılar ki gören herkes hayret etti.

Konunun belki de en masum ismi Özge Ulusoy. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Magazin D Yaz programının sunucusu manken Özge Ulusoy oldu. Programın yapımcısı olan Timuçin Güner de bu haberi Instagram hesabından verdi.

İŞTE TİMUÇİN GÜNER'İN O PAYLAŞIMI

Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın programının sunucusu Seren Serengil Timuçin Güner’in yaptığı paylaşımın altına ‘Hah şöyle kaliteli kadınlar yakışır Kanal D’ye neydi o Flash Tv kafası’ diyerek Lerzan Mutlu’ya göndermede bulundu.