BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Kuvvetli yağış ve kar geliyor! Meteoroloji açıkladı: Donacağız

Meteoroloji'den Türkiye geneli için yeni hava durumu tahminleri geldi. Artık sıcaklıklar hissedilir derecede düşüyor ayrıca bazı şehirlerde kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji İstanbul, Ardahan, Erzincan dahil pek çok ili uyardı. İşte son durum...

Meteoroloji müdürlüğü yeni hava durumu raporunu açıklandı. Buna göre kuvvetli sağanak yağış ve kar geliyor. Yetkililer şehirleri bir bir uyardı. Sıcaklıklar da hissedilir derecede azalıyor. Öte yandan yağışların akşam saatlerinde kuvvetli olacağı bildirildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Marmara bölgesinde cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkili olurken, geriye kalan tüm illerde yağmur ve kapalı bir hava olacak. Hava sıcaklığı hissedilir derecede düşüyor. Cuma günü doğudaki 3 ilde kar yağışı başlayacak. 

Cumartesi günü Doğu'da kar
Meteorolojinin tahminlerine göre hafta sonu Marmara bölgesi yağışlı havanın etkisine girecek. Ege bölgesinde güneş etkisini gösterirken, doğu anadoluda kar yağışı görülen illerin sayısı 4'e yükselecek. 

Pazar günü hava durumu
22 Kasım pazar günü yurdun kuzey kesimleri yağışların etkisinde olacak. Yağışlar yağmur şeklinde görülecek. Geriye kalan yurt genelinde ise güneşli bir hava etkili olacak.