Kurtlar Vadisi'nin yıldızıydı Avlu dizisine dahil oldu! Diziye bomba gibi girecek

Star TV'de 2. sezonunu geçiren ve bu sezon final yapması beklenen Avlu dizisine bir dönem Kurtlar Vadisi Pusu'da oynayan ünlü isim dahil olacak.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Nergis Öztürk'ün bulunduğu Avlu dizisine flaş bir transfer gerçekleşti. Geçtiğimiz Perşembe günü yayınlanan 35.bölümüyle nefesleri kesen dizinin kadrosuna dahil olacak olan isim, 2016 yılında final yapan Kurtlar Vadisi dizisinde oynamıştı.

Son olarak 2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde oynadığı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol alan usta oyuncu Ertan Saban, Avlu dizisinin kadrosuna katıldı. Saban diziye, 3 bölüm sonra yani 38. bölümde 'Oğuz Okan' rolüyle dahil olacak.

Demet Evgar'ın hayat verdiği Deniz karakteriyle aşk yaşaması beklenen Ertan Saban'ın, Deniz'le çocukluk aşkı olduğu ortaya çıkacak. Peki kariyerinde birçok dizi ve film ekleyen Ertan Saban kimdir?

Ertan Saban, 4 Aralık 1977 tarihinde Yugoslavya, Üsküp’de doğmuştur. Gençliğini burada geçiren Saban, Pedagoji üzerine eğitim gördü.