BIST 1.574
DOLAR 7,45
EURO 9,04
ALTIN 442,01

Kurtlar Vadisi'nden Çarpışma'ya efsane transfer Cansız bakın kim?

Show TV'nin Perşembe akşamlarına damga vuran Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı 'Çarpışma' dizisinin kadrosuna usta oyuncu Ali Sürmeli 'Cansız' karakterini canlandıracak. Peki Çarpışma dizisi Cansız kimdir, nereli kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde oynadı sorularının cevabı haberimizde

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı 'Çarpışma' dizisinin kadrosuna usta bir oyuncu daha katıldı. Show TV'nin Perşembe akşamlarına damga vuran Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı 'Çarpışma' dizisinin kadrosuna usta oyuncu Ali Sürmeli 'Cansız' karakterini canlandıracak. Peki Çarpışma dizisi Cansız kimdir, nereli kaç yaşında, evli mi, hangi dizilerde oynadı sorularının cevabı haberimizde

CANSIZ KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Ay Yapım'ın Show TV için çektiği dizide 'Kadir Adalı'nın (Kıvanç Tatlıtuğ) annesi Asiye rolünü usta tiyatrocu Şebnem Sönmez canlandırmaya başlamıştı.

Bu haftaki bölümde de Kadir kendisini kundakta bir bebekken terk eden annesini yıllar sonra karşında görecek. 'Çarpışma'ya ayrıca Kadir'in babası 'Cansız' dahil olacak. 

ÇARPIŞMA DİZİSİ CANSIZ KİM: Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 7 Nisan 1959, Solhan / Bingöl doğumlu. Aslen mus-Varto Omeriyan köyündendir. Babası Anadolu'da birçok şehirde görev yapmış bir postacıydı. babasının görevleri nedeni ile Solhan ve Karlıova, Elazığ, Palu, Doğancılar, Diyarbakır ve Bursa da bulundu. M.S.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Bölümü (1985) mezunudur.