BIST 1.089
DOLAR 6,97
EURO 8,21
ALTIN 442,52
MEDYA

Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 271. yeni bölümüyle 12 Kasım 2015 Perşembe akşamı Kanal D'de olacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 271. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 12 Kasım 2015 Perşembe akşamı Kanal D'de...


Kurtlar Vadisi Pusu'nun 5 Kasım 2015 Perşembe akşamı yayınlanan 270. son bölümününde Polat Alemdar bu sefer de Altay’ı kaçıran John Smith’in peşine düşüyor.


Geçtiğimiz hafta Gölge’nin pususundan usta bir manevrayla kurtulan Polat Alemdar bu sefer de Altay’ı kaçıran John Smith’in peşine düşüyor.


Yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda karanlık güçlerin hedefi haline gelen ve kimliğini gizleyerek yaşamak zorunda kalan Profesör Anadolu bu hafta Polat Alemdar’la tanışıyor.


Ortadoğu’da kurmak istediği korsan devlet için Türkiye’den ortaklar arayan Gölge ise boş durmuyor. Polat Alemdar’ın her yaptığı hamleye başka bir oyunla karşılık veren Gölge’nin yeni planı ne olacak? 


Yurtdışına çıkmak isterken, kendisine kurulan bir tuzak sonucunda hapse düşen Pusat’ı ziyarete giden Cahit, can dostuna mutlu bir haber veriyor.


Seyircinin akıbetini büyük bir merakla beklediği Tilki ise uzun bir aradan sonra tekrar ortaya çıkıyor. Ölüm döşeğindeki annesi Tilki’ye intikam yemini ettiriyor.

Sitene Ekle
Yorumlar