Kurtlar Vadisi geri dönüyor iddiası hayal kırıklığına uğrattı

Ekrandaki hemen her kanalı dolaşan Kurtlar Vadisi geri dönüyor, yeni mecrası ise 'gayrimilli' olan Netflix olacak iddiası gerçeği yansıtmadı, hayal kırıklığı yaşandı.

1.5 milyon üyeli Netflix, yaş ortalaması da artırmak ve orta yaş abone kazanmak için Kurtlar Vadisi'yle her konuda anlaştı. 1 sezonu hazır olan Kurtlar Vadisi Kaos artık yabancı sermayeli bir dizi kanalında olacağı iddia edilmişti ki dizinin hayranları hayal kırıklığı yaşadı. 

2 sezondur bir türlü kanal bulamayan Necati Şaşmaz'ın senaryosunu hazır tuttuğu Kurtlar Vadisi Kaos dijitale geliyor. Geçen sezon Kanal D ve TRT ile son dakika iptal olan Kurtlar Vadisi yeni sezonuyla 2020'de Netflix ekranlara geleceği gerçeği yansıtmadı. 

Netflix yetkililerin Türkiye ve RTÜK problemlerini çözer çözmez efsane dizinin duyurusu yapacak ve çekimleri Kasım ayında başlayacak dizi için Necati Şaşmaz ve Defne Samyeli başrollerde yer alacak denmişti. 

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizileriyle rekorlar kıran Kurtlar Vadisi, darbeden sonra Türkiye'yi konu alacağı söylenmişti.