POLİTİKA

Koruması sahneden fırlatmıştı İnce o kişiden özür diledi!

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir Çiğli'deki mitinginde kendisi ile selfie çektirdikten sonra koruması tarafından kürsüden aşağıya fırlatılan kişiyi telefonla arayıp özür diledi.

Muharrem İnce, İzmir'in Çiğli ilçesindeki miting sırasında, bir vatandaşın, korumalar tarafından sahneden atılması nedeniyle özür diledi. Vatandaşı telefonla arayan İnce, 'Benim yanımda çalışanların da sorumluluğu bana aittir ben özür diliyorum' dedi.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Çiğli'deki mitingde kürsüde selfie çeken bir vatandaşın korumaları tarafından itilmesinin ardından, vatandaşı telefonla arayarak özür diledi.

İnce, telefonda özür dilediğin vatandaşa şunları söyledi: Ne var ne yok? İyi misiniz? Dün Çiğli'de sahneye çıkınca koruma arkadaşlar sana biraz sert davranmışlar. 'Sorun yok' diyorsun. Benim yanımda çalışanların da sorumluluğu bana aittir ben özür diliyorum. 'Gerek yok' mu diyorsun?. Kusura bakma. Olmasını istemezdim böyle bir şeyin ama olmuş artık kardeşim.

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI İnce'nin korumaları, sahneye çıkarak İnce ile selfie çeken vatandaşı sahneden tutup aşağı fırlattı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 2 yorum