DÜNYA

Korkunç olay! Acemi kundakçı benzin istasyonunu yakmak isterken...

New York'ta bir benzin istasyonunda bidona yakıt doldurma bahanesiyle pompanın başındaki kundakçı, tutuşturduğu kağıtla çok vahim bir olaya imza atıyor.

New York'ta bir benzin istasyonunda bidona yakıt doldurma bahanesiyle pompanın başındaki kundakçı, tutuşturduğu kağıtla çok vahim bir olaya imza atıyor. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar