POLİTİKA

Korku dolu anlar! Gelin arabasının kaputuna böyle asıldılar

ADANA’da iki genç para almak için gelin arabasının motor kaputunda kilometrelerce yolculuk ederek canlarını hiçe saydı. İşte korku dolu o anlar...

Adana’da iki genç para almak için gelin arabasının motor kaputunda kilometrelerce yolculuk ederek canlarını hiçe saydı.

Alınan bilgiye göre, Çukurova ilçesi Turgut Özal Bulvarı’nda gelin arabasından para almak isteyen gençler, aracın motor kaputu üzerine yattı. Ancak araç sürücü gençlere aldırış etmeden yoluna devam etti. Gençler ise para almak için diretince kilometrelerce hızla giden aracın motor kaputunda seyahat etti. Diğer araç sürücüleri ise şaşkınlıkla olayı izledi. Bazı sürücüler olayı cep telefonlarıyla görüntüledi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar