Kocasını enişteyle aldattı mahkemede hayatının şokunu yaşadı

Konya'da 4 yıllık kocasını terk edip eniştesiyle Mersin'e kaçan 27 yaşındaki Pelin H., için mahkeme son kararını verdi.

Kocasını enişteyle aldattı mahkemede hayatının şokunu yaşadı - Sayfa 1

Konya'da fabrikada işçisi olarak çalışan 29 yaşındaki Mehmet A., 2014 yılında Pelin H. (27) ile dünyaevine girdi. Çiftin V. E. ismini koydukları bir erkek çocukları dünyaya geldi. Mehmet A., 11 kasım 2016 tarihinde eve geldiğinde eşini ve o dönem 1,5 yaşında olan oğlunu evde bulamadı.

Kocasını enişteyle aldattı mahkemede hayatının şokunu yaşadı - Sayfa 2

Eşine ulaşamayan Mehmet A., polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Mehmet A., eniştesi Durmuş B.'nin de (30) evde olmadığını ve kız kardeşinin eşine ulaşamadığını öğrendi. Mehmet A., eşi Pelin'in, birlikte kaçtığını düşündüğü eniştesi Durmuş B.'den şikayetçi oldu.

Kocasını enişteyle aldattı mahkemede hayatının şokunu yaşadı - Sayfa 3

Pelin H., 13 Kasım'da Mersin'in Anamur ilçesinde polis merkezine giderek ifade verdi. Kendi isteğiyle evden ayrıldığını belirten Pelin H., "Ben Durmuş B. ile kaçmadım. Aramızda iddia edildiği gibi bir ilişki olmadı. Eşim benimle, çocuğumla ve evle ilgilenmiyordu. Eve geç geliyordu. Aramızda şiddetli geçimsizlik vardı. Çocuğumu Emine E. isimli bir kişiye bıraktıktan sonra evden ayrıldım" dedi.

Kocasını enişteyle aldattı mahkemede hayatının şokunu yaşadı - Sayfa 4

Durmuş B. ise, Pelin H.'nin Anamur'da olduğunu öğrendiğini, bilmediği bir yerde başına bir şey gelmesinden korktuğu için Anamur'a gittiğini ileri sürdü. Çocuğun bırakıldığı Emine E. ise ifadesinde, Durmuş B., oğlumun arkadaşı olduğunu, gece yarısı eve gelip, çocuğun kendisinin olduğunu ve hastaneye gidecekleri için de çocuğa bakmasını istediğini söyledi.