KKTC'de Barbaros Şansal'a büyük tepki! 'Burada ne işin var?'

KKTC'de Barbaros Şansal'a büyük tepki! 'Burada ne işin var?'

Geçtiğimiz yıl KKTC'ye gelişinde üzerinde uyuşturucu ile yakalanan hapis yatan daha sonra Bakanlar Kurulu kararı ile sınır dışı edilen Modacı Barbaros Şansal, yeni hükümet tarafından yasağın kaldırılmasıyla tekrardan KKTC'ye geldi.

KKTC'de Barbaros Şansal'a büyük tepki! 'Burada ne işin var?' - Sayfa 1

Modacı Barbaros Şansal, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) gittiği restoranda, Milliyetçi Demokrasi Partisi (MDP) Genel Başkanı Buray Büsküvütçü ile karşılaştı. Magazinkolik.com'un haberine göre Genel Başkan Büsküvütçü, Şansal'a tepki vererek "Sosyal medyadan küfrettiğin KKTC'de ne işin var?" diye bağırdı. Şansal ise Büsküvütçü'nün bu sözlerine cevap vermedi.

KKTC'de Barbaros Şansal'a büyük tepki! 'Burada ne işin var?' - Sayfa 2

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle, geçen yıl, KKTC'den sınır dışı edilip, Türkiye'ye gönderilen ve hakkında yargı süreci başlatılan moda tasarımcısı Barbaros Şansal hakkındaki 'sınır dışı' kararı yeni hükümet tarafından kaldırılmıştı.

KKTC'de Barbaros Şansal'a büyük tepki! 'Burada ne işin var?' - Sayfa 3

KKTC'de bulunan Şansal, gittiği restoranda MDP Genel Başkanı Buray Büsküvütçü ve parti üyeleriyle karşılaştı. Büsküvütçü, Şansal'a, "Güneye gidip, bize 'İşgalci' diyorsun, bize sövüyorsun; utanmadan buraya geliyorsun. Sosyal medyadan küfrettiğin KKTC'de ne işin var?" dedi. Şansal ise Büsküvütçü'yü dinleyerek, tepki vermedi.