BIST 117.741
DOLAR 6,86
EURO 7,83
ALTIN 399,87

Kızlarım İçin'de ortalığı karıştıyor Elifcan Ongurlar'ın fotoğrafları bomba

Kızlarım İçin dizisinde Sumru karakterini canlandıran Elifcan Ongurlar kimdir aslen nereli kaç yaşında? Kızlarım İçin dizisinde ortalığı karıştıran Elifcan Ongurlar'ın sevgilisi var mı instagram fotoğraflarında neler var?

Kanal D'nin salı günleri ilgiyle izlenen dizisi Kızlarım İçin'de Sumru karakterini canlandıran Elifcan Ongurlar merak ediliyor. Hem güzelliğiyle hem de başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Elifcan Ongurlar, Kızlarım İçin dizisinde adeta kariyerinde zirveye çıktı. Dizide annesini öldüren ve zengin olmak için elinden gelen her şeyi yapan Sumru karakterine neredeyse herkes sinir oluyor. Peki kimdir bu Elifcan Ongurlar aslen nereli kaç yaşında? Elifcan Ongurlar instagram fotoğraflarında neler var sevgilisi var mı? Elifcan Ongurlar özel hayatı ve biyografisi internethaber'de.

Genç yaşına rağmen oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken Elifcan Ongurlar, 1993 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen ve burada Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olan Elifcan Ongurlar, ekranların dikkat çeken başarılı ve güzel oyuncularından biri olmayı başardı.

Elifcan Ongurlar 2012 yılında rol aldığı “Ateşin Düştüğü Yer" filminde canlandırdığı “Ayşe” karakteri ile büyük beğeni topladı. Ongurlar, ekranlarda ilk olarak İlker Kaleli ve Nazan Kesal gibi önemli isimlerle birlikte rol aldığı “Kayıp Şehir" adlı dizide canlandırdığı “Seher" karakteri ile dikkat çekti. Ongurlar ardından “Kara Ekmek"de “Mine” karakterine hayat verdi. Kariyerinde hızlı bir yükseliş yakalayan Elifcan Ongurlar “Kiralık Aşk” dizisinde “Fikret Galo” rolünü canlandırdı. Şimdi Kızlarım İçin dizisinde rol olan Elifcan Ongurlar başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

ELİFCAN ONGURLAR SEVGİLİSİ VAR MI? Özellikle genç hayranları olan Elifcan Ongurlar'ın sevgilisi olup olmadığı merak ediliyor. Göz rengiyle dikkatleri üzerine çeken Elifcan Ongurlar'ın instagram fotoğraflarına baktığımız zaman sevgilisinin olmadığını görüyoruz. Uzun zamandır biriyle birlikte olmayan Elifcan Ongurlar şimdilik kariyerine odaklanmış durumda.