BIST 1.461
DOLAR 8,26
EURO 10,06
ALTIN 488,12
MEDYA

Kızım 1. bölüm 3. fragmanı

Kızım dizisi 1. bölümüyle 19 Eylül 2018 Çarşamba akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Kızım'ın ilk bölümünde neler yaşanacak? Kızım 19 Eylül 2018 Çarşamba akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Nefes Nefese 7. bölüm fragmanı
Sen Anlat Karadeniz 22. bölüm fragmanı
Beleşçi fokun tekneye takılması
İkizlerin velayet davasında karar çıktı!
Düşerken dikkat! Kahkahaya boğan #fallingstars videosu
Otomobilin direksiyonu kilitlendi tarlaya çakıldı
Bakanlıktan Gaziler Günü'ne özel klip
MİT paketledi! Üsteğmenin cenazesini çalmışlardı...
Okul yolunda facia! Dün hizmete girmişti...
Çanakkale'de patlama! İtfaiye ve sağlık ekipleri gönderildi
Yorumlar