BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Kiralık Aşk dizisinin oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç'tan büyük ayıp!

Geçtiğimiz ay vefat eden Ferdi Merter'in kızı Almula Merter, usta oyuncunun Kiralık Aşk dizisinden rol arkadaşları Elçin Sangu ve Barış Arduç'un babasının cenazesine gelmemesine sitem etti! İşte Almula Merter'in bomba açıklamaları...

Geçtiğimiz eylül ayında hayata gözlerini yuman Türk sinemasının usta isimlerinden Ferdi Merter Fosforoğlu'nun kızı Almula Merter teve2'de yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Kiralık Aşk dizisi oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç'un, babasının cenazesine gelmemesine sitem eden Merter, bombaları ardı ardına patlattı! İşte Almula Merter'in açıklamalarından satırbaşları...

BABAMIN ÜZERİNDEN PARA KAZANAN KİMSE YOKTU CENAZEDE: Elinde büyüdüğüm insanlar var, arkadaşları var gelmediler. Kınıyorum gerçekten. Onlar da girecek o toprağın altına. Sanat camiiası diye bir camia yok. At izi it izine karışmış. Etrafında olan 'Ferdi abim' diyen insanlar neredesiniz? O son görevdi, cenazeye neden gelmediniz? Babamın üzerinden para kazanan kimse yoktu cenazede.

Kiralık Aşk oyuncularından sadece Onur Büyüktopçu vardı. Elçin Sangu, Barış Arduç, dizinin yapımcısı asla ve asla kimse aramadı. Halit Ergenç bana çok destek oldu. Her gün aradı sordu. İnanılmaz bir adam.

"TOPÇULAR, MANKENLER, KONKENLER": Öyle bir camia ki, 5-6 kişi kapatmış her şeyi. Kimse kimseye yer vermiyor. Benim, benim benim diyorlar... Sadece popçular topçular, mankenler konkenler tanınıyor. Eski oyuncular, ustalar 80 senede bu yeni yetmelerin 1 bölümde aldıklar paraları kazanmadılar.