BIST 8.908
DOLAR 31,52
EURO 34,26
ALTIN 2.128,16
GÜNCEL

Kilis’e roketin düşme anı böyle görüntülendi

Kilis'te 1 Şubat'ta terör örgütü PYD/PKK tarafından atılan ve restauranta isabet eden roketin düşme anı kameraya yansıdı.

Kilis’te 1 Şubat tarihinde terör örgütü PYD/PKK tarafından atılan roketlerden biri restauranta diğeri ise Ahmet Rasim Caddesi üzerine bulunan bir evin önüne düşmüştü. Saldırılarda 5 kişi yaralanırken, roketin restauranta düşme anı ise kameralara yansıdı. Görüntülerde, roketin düşmesiyle büyük bir toz bulutunun yükselmesi yer alıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler