Kılıçdaroğlu'nun gelini Mine Alşan kimdir? Kerem nişanlısını...

Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelini kimdir ortaya çıktı. Mine Alşan hakkında bilinmeyenleri müstakbel eşi Kerem Kılıçdaroğlu anlattı. Mine Alşan kimdir nereli işte Kılıçdaroğlu ailesinin gelini

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, nişanlısının kim olduğunu ve neler planladıklarını anlattı. Kerem Kılıçdaroğlu müstakbel eşi Mine Alşan ile geçtiğimiz hafta pazar günü nişanlanmıştı. Kılıçdaroglu ailesinin gelin adayı hakkında çok fazla bir şey bilinmiyordu. Kerem Kılıçdaroğlu sonunda herkesin merakını gidermeye karar verdi ve Habertürk'ten Düzgün Karadaş'a nişanlısını anlattı. Kerem Kılıçdaroğlu ile Mina Alşan nasıl tanıştı çift ne zaman evlenecek, Kılıçdaroğlu gelini için ne düşünüyor. İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelini Mina Alşan hakkında bilinmeyenler.

Kerem Kılıçdaroğlu ve Mine Alşan 2009 yılından beri birlikteler. Kerem Kılıçdaroğlu, nasıl tanıştıklarını şöyle anlattı : “Bateristliğini yaptığım bir müzik grubumuz vardı. Orada bir arkadaşım beni tanıştırdı. O günden itibaren görüşüyoruz; konuşuyoruz. Sonra araya benim doktora süreci girdi.

-Aslında uzun süredir bunu planlıyorduk. Benim Güney Kore’deki doktoramın bitmesini bekledik. Doktora sonrasına böyle bir planlama yapmıştık. O yüzden doktorayı vakitlice bitirmeye çalıştım. Mine Hanım’ı ailemle yeni tanıştırmadım. Daha önce ailelerimizle tanışmıştık. Ailelerimiz ilişkimizi bildiği için evlilik kararı birden ortaya çıkmış bir durum değil. Ailelerimiz de bu kararı bekliyorlardı. Sürpriz olmadı onlar için.

Düğün ne zaman ve nerede olacak : Düğün için tarih belirlemediklerini söyleyen Kerem Kılıçdaroğlu nişanlısı Mine Alşan ile kararlarını şöyle anlattı: “Evlilik için ilk adımı atmak gayet güzel bir duygu. Güzel bir nişan oldu. Daha düğünü konuşmadık ama şatafatlı bir düğün yapmayı düşünmüyorum. Düğünün nerede olacağı konusunda henüz konuşulmuş bir şey yok. Mine’nin ailesi de Ankara’da yaşıyor. Ankara’da yaşadığı için düğün de büyük ihtimalle Ankara’da olur”.