BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Kibariye için olay yorum: Acilen terk et o kocayı

Son günlerde eşi Ali Küçükbalçık’ın ihanet ve haciz haberleriyle sarsılan ünlü şarkıcı Kibariye, 37 yaşındaki eşini affederek Bodrum'da tatile çıktı. Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel, Kibariye’yi kaleme aldı. İşte o yazı…

Ünlü şarkıcı Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile (37) 1999’da evlenmişti. 2000’de de kızları Birgül dünyaya gelmişti. Ama yuvaları çatırdamaya başladı. Çünkü iddialara göre; Kibariye hem ihanete uğradı, hem de eşi yüzünden Ataşehir’deki evine haciz geldi, 10 milyon lirası gitti. Olay kısa sürede medyaya yansıdı ve eşinin aldattığı söylenen kadın ilk kez ortaya çıkıp konuşmuştu. Lübnanlı Doha Elenouty, ''Sadece dostane bir ilişkimiz var. Hamile olduğum da yalan.'' demişti.

KİBARİYE KOCASINI AFFETTİ: Kibariye, “Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali’nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Umrumda da değil. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil” açıklamasını yaptı.

KOCASINA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPTI : Kibariye eşini affetmekle kalmadı. Ona bir de doğum günü partisi yaptı. Eşinin 37’nci doğum gününü de evlerinde kutladı. Bu gelişme de Kibariye'nin kocasını boşamaktan vazgeçtiğinin ilanıydı.

Son günlerin en çok konuşulan çifti dün tatile çıktı. İkili Bodrum'da kırmızı ışıklarda beklerken görüntülendi.