BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,85

Kibariye Almanya'da hırsızlık yaptı mı "Salam almadık ama..."

Ünlü şarkıcı Kibariye geçtiğimiz günlerde Almanya'daki konserine çıkmamış ve marketten sosis ve salam alıp kaçtığı iddia edilmişti. Kibariye önceki gün Harbiye'deki konser çıkışı bu iddialara açıklık getirdi.

Kibariye önceki gün Almanya'nın Dortmund şehrindeki konser için yola çıkmış ancak konser gerçekleşmemişti. Kibariye'nin organizatörü Kanal D 2. Sayfa programına katılmış ve, "Eşiyle birlikte bilet paralarını alıp kaçtılar." demişti.

Önceki gün Harbiye'deki konserinden çıkan Kibariye, ateş püskürdü. Kibariye, organizatörlerin iddialarıyla ilgili olarak “Ben hakkımı helal etmiyorum. İftira atmak Allah katında günahtır. Benim halkım parasına, onların parasına elimi sürmedim. Hayatta da kul hakkına girmem ben. Allah korkunuz olsun be! Allah'tan korkun ben."

"Bizi yemeğe götürdü; burnumuzdan da getirdi! Kaşıkla aldı kepçeyle verdi. Otele götürdüler bizi otele bir yığın köpekle kaldık. Sabaha kadar uyumadım. Sabah kalktım giyindim kuşandım sahneye çıkacağım. Param gelsin çıkıyorum. İçerde 300 kişi vardı paramı vermeden çıkmam dedim."

ÖZÜR DİLEYEMEDİM "Cevdet Bey müdahale etti; kendime kaba konuşturmam. Orada bir gerilim yaşandı. Halkın parasını almışlar benim paramı vermediler. O panikten dolayı özür de dileyemedim seyirciden." şeklinde konuştu.