Kestane toplamak için ormana gitti poşeti açınca şoke oldu

Kestane toplamak için ormana gitti poşeti açınca şoke oldu

EDİRNE'nin Keşan ilçesinde omuz hizasından kesildikten sonra gazete kağıdına sarılarak ormanlık alana atılmış kadına ait kol bulundu. Parmak izi incelemesinde, Didem Uslu'ya ait olduğu belirlendi.

Kestane toplamak için ormana gitti poşeti açınca şoke oldu - Sayfa 1

Edirne'nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda tüyler ürperten bir olay yaşandı. Olay, İspat Cami Mahallesi Özgün Yapı Kooperatifi arkasında bulunan ormanlık alanda meydana geldi. Kozalak toplamak üzere ormanlık alana giden bir kişi, ağacın altına gazete kağıdına sarılarak atılmış kesik insan kolunu görerek, durumu polise bildirdi.

Kestane toplamak için ormana gitti poşeti açınca şoke oldu - Sayfa 2

Olay, İspat Cami Mahallesi Özgün Yapı Kooperatifi arkasında bulunan ormanlık alanda meydana geldi. Kozalak toplamak üzere ormanlık alana giden bir kişi, ağacın altına gazete kağıdına sarılarak atılmış kesik insan kolunu görerek, durumu polise bildirdi.

Kestane toplamak için ormana gitti poşeti açınca şoke oldu - Sayfa 3

Polis, çevrede yaptığı incelemede ise başka bir bulguya rastlamadı. Cinayete kurban gittiği değerlendirilen kadına ait kesik kol, savcı ve polisin incelemesinin ardından kimlik tespiti için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kestane toplamak için ormana gitti poşeti açınca şoke oldu - Sayfa 4

KOLUN KİME AİT OLDUĞU BELLİ OLDU Edirne'nin Keşan ilçesinde omuz hizasından kesildikten sonra gazete kağıdına sarılarak ormanlık alana atılan kadın kolunun yapılan parmak izi incelemesinde, Didem Uslu'ya ait olduğu belirlendi. Bölgede, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin, ceset arama köpeğiyle de arama ve inceleme yapacağı kaydedildi. Soruşturma, Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı'nın emriyle Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince çok yönlü olarak sürdürülüyor.