BIST 1.198
DOLAR 7,94
EURO 9,39
ALTIN 485,99

"Kerimcan'ın çıktığı yerde Muazzez Abacı ve Sezen Aksu olamaz"

Muazzez Abacı, Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verecekti. Ancak DJ Kerimcan'ın 14 Ocak'ta aynı yerde sahneye çıkacağı öğrenilince konser iptal oldu.

Usta sanatçı Muazzez Abacı, Sezen Aksu'ya ait 10 parçanın yer aldığı 'Sezen'imin Şarkıları' albümünün tanıtım konserini Ocak 2018'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde verecekti. Yapımcısı Murat Yıldırım ile hazırlıkları tamamlamıştı. Fakat aldıkları bir haber programın iptal edilmesine neden oldu.

Muazzez Abacı ile yapımcısı, DJ Kerimcan Durmaz'ın 14 Ocak'ta aynı yerde sahneye çıkacağını öğrendi. Murat Yıldırım, ''Kerimcan'ın çıktığı yerde, Muazzez Abacı ve Sezen Aksu olamaz'' diyerek programı iptal etti. Peki Kerimcan Durmaz kimdir, nasıl bu kadar ünlü oldu merak ediyor musunuz? Hadi hep birlikte Kerimcan'ın yaşam öyküsüne bir göz atalım...

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni, 23 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, DJ’lik yapmaktadır. Ünlü fenomenin en büyük hayali ise tasarımcı olmak.

Kerimcan Durmaz, genellikle arkadaşları ve ünlü isimlerle paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekiyor. İşte Sosyal medya fenomeninin ınstagram hesabında paylaştığı bazı fotoğraflar...