BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20

Kerimcan Durmaz'ın kankası Samet Liçina'nin bu aşkı tam 7 saat sürdü

Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı Samet Liçina, Barbie'nin sevgilisi Ken bebeğe benzemek için 7 saatlik bir estetik operasyon geçirdi.

Kerimcan Durmaz'ı artık tanımayan hiç kimse kalmadı. Makyaj sanatçısı olarak hayatlarımıza giren, ardından sosyal medya fenomeni olara yoluna devam eden Kerimcan Durmaz, şimdilerde aylık 500 bin liralık geliriyle yoluna devam ediyor. Kerimcan Durmaz bir yana, onun bir de en az kendisi kadar ünlü bir arkadaş grubu. O grubun üyelerinden biri yine kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Samet Liçina, nam-ı diğer Ken Doll. Samet Liçina, Ken bebek olma işini o kadar ciddiye aldı ki bakın ne yaptı.

Samet Liçina, Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır... Sosyal medyanın yakın arkadaş 3 sosyal medya fenomeni. Kendine has üslupları ile binlerce takipçiyi peşlerine taktılar yollarına tam gaz devam ediyorlar.

Yaşadıkları ultra lüks hayat tüm bunların cabası. Zaten geçtiğimiz günlerde de Kerimcan Durmaz'ın aylık gelirinin 500 bin lirayı bulduğu iddia edilmişti. Bu rakam, yaşadıkları bu hayatı görünce pekte şaşırtan bir haber olmadı.

Samet Liçina ise Kerimcan Durmaz'ın en yakın arkadaşlarından. Özellikle çektikleri eğlenceli videolar izlenme rekorları kırıyor. Bu kadar sevilmelerinin nedeni ise kendilerinin de çok eğleniyor olması. Samet Liçina'nın özel bir takıntısı ise Barbie'nin sevgilisi Ken bebeğe benzeme.