BIST 1.193
DOLAR 7,92
EURO 9,28
ALTIN 483,89

Kerimcan Durmaz'ın aylık kazancı 'yok artık' dedirtti

Sosyal medya fenomeni olduktan sonra DJ'liğe adım atan Kerimcan Durmaz'ın ilk çıktığında aylık kazancı 200 bin TL'ydi. Durmaz, şimdi 500 bin TL'lere çıkardı kazancını.

Sosyal medya fenomenliğinin kitabını yazdı, DJ'likte çığır açtı. Haftalık 125 milyon profil görüntülemesiyle Instagram'da dünya sıralamasına girdi. Henüz 24 yaşında ve kendi ifadesiyle paraya para demiyor.

Habertürk yazarı Esin Övet bugünkü yazısında Kerimcan Durmaz'dan bahsederken aylık kazancını açıkladı. Övet, ''Kerimcan Durmaz'ın ilk çıktığında aylık kazancı 200 bin TL'ydi. Şimdi 500 bin TL'lere çıkardı kazancını.'' yazmış.

Kerimcan Durmaz daha önce verdiği röportajda ''Bir yerden sonra saymayı bıraktım. Çalışarak yükselmeye sabrım yoktu. Ben tepeden inmeliydim ve indim'' demişti.

''Paramın hesabını ben bile bilmiyorum artık bebeğim. Bir yerden sonra saymayı bıraktım.'' ifadelerini kullanan Kerimcan Durmaz, ''Benim yaptığım durum komedisi, buna iş olarak bakmıyorum. Ne yaşıyorsam onu paylaşıyorum. Bir şeye çok gülüyorsam, “Ay bir dakika bunu hemen paylaşmam lazım” diyorum. Kendim eğlenirken insanları da eğlendiriyorum.'' demişti.