DÜNYA

Kendisinin iki katı olan adamı tek hareketler yere serdi!

Kısa boylu ve 'hafif sıklet' olan adam bir anda sol yumruğunu çıkarıp, rakibini yere serdi.

İNGİLTERE'nin Birmingham kentinde yaşanan olayda, iki kişi park yeri yüzünden tartışmaya başladı. Gerginlik giderek tırmanırken, rakibine göre kısa boylu ve 'hafif sıklet' olan adam bir anda sol yumruğunu çıkarıp, tartıştığı adamın sağ yanağının üzerine balyoz gibi indirdi. 

Az önce üzerine yürüdüğü kısa boylu rakibinden yediği beklenmedik yumrukla neye uğradığını şaşıran iri kıyım adam, darbeyi alır almaz kendinden geçip yere serildi. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar