Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşin aslı farklı çıktı

Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşin aslı farklı çıktı

4 yıldır bitkisel hayatta olan Kenan Işık'ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü hatta Bodrum'da görüldüğü yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Bodrum'da görüntülenen kişinin Işık'ın sanatçıya çok benzeyen kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşin aslı farklı çıktı - Sayfa 1

Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık, 4 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu düşerek komaya girmişti. Komada uzun süre yaşam mücadelesi veren Kenan Işık'ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü iddia edilmişti. Hatta bazı görgü tanıkları Bodrum'da bir yazlıkta ünlü sanatçıyı balkonda otururken gördüklerini bile ifade ettiler. Ancak Bodrum'da görünen kişinin Işık'ın kendisine çok benzeyen kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşin aslı farklı çıktı - Sayfa 2

Ünlü sanatçının durumunda bir değişiklik olmadığı öğrenildi. Bodrum'da Kenan Işık sanılan kişinin ise ünlü sanatçıya çok benzeyen kardeşi olduğu ortaya çıktı. Zaman zaman Kenan Işık'ın kardeşi Prof. Dr. Memet Cengiz Işık'ı görenler, ünlü sanatçının iyileştiğini düşünüp sosyal medyadan asılsız haberler yayılmasına neden oluyor.

Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşin aslı farklı çıktı - Sayfa 3

Özellikle dün sosyal medyada viral haline gelen fotoğraf ve Kenan Işık'ın iyi olduğu iddiası tüm Türkiye'yi sevince boğmuştu ancak herkesin hevesi kursağında kaldı.

Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşin aslı farklı çıktı - Sayfa 4

İşte Kenan Işık'ın kardeşi Cengiz Işık....