BIST 1.127
DOLAR 8,32
EURO 9,75
ALTIN 502,59

Kenan Doğulu'nun konserine Beren Saat gelmedi Aslı İşler benzerliği kafa karıştırdı

Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser veren Kenan Doğulu'yu Beren Saat izlemeye gelmezken aşk iddialarına adı karışan Aslı İşler'e benzer biri en ön sıradan izleyince ortalık karıştı.

Beren Saat ve Kenen Doğulu tam barıştı derken Doğulu'nun Harbiye konserindeki detaylar dikkatlerden kaçmadı. 5 bin kişinin akın ettiği konsere hiçbir konserini kaçırmayan Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu ve uzun zamandır konserlerinde göremediğimiz Beren Saat gelmezken adının aşk dedikodularına karıştığı Aslı İşler'e benzeyen biri Doğulu'yu en önden izleyince ortalık karıştı. 

Beren Saat'in adının Fransız DJ Maga ile anılmasının nedeninin ardındaki gerçek, Maga'nın Saat'in yakın arkadaşlarından biriyle flört etmesi olarak ortaya çıkıp Kenan Doğulu ile yeniden beraber yaşamaya başladığı söylenirken Aslı İşler'e benzetilen bir kadın Doğulu konserini en önden büyük bir ilgi ile izleyince kafalar yeniden karıştı. 

Takvim'in haberine göre, Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı söylentilerinin dilden dile dolandığı Aslı İşler'e benzeyen biri Doğulu'nun konserini ön sıralardan izledi ve siyah şapkasıyla kamufle olmaya çalışan genç kadın, konser boyunca telefonu elinden hiç bırakmayarak video ve fotoğraf çekti. 

Öte yandan Aslı İşler, Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı yönündeki haberler için "Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan, 'iddia edildi' denilerek çıkan haberler asılsızdır" demişti.