Keçinin yavrusuna bakın insan mı domuz mı belli değil!

FİLİPİNLER Sultan Kudarat bölgesinde bir çiftlikte doğum yapan keçinin yavrularından bir tanesi yarı insan yari domuz şeklinde dünyaya geldi. Görüntüleri görenler şoke olurken yerel halk tarafından keçinin lanetlenmiş olacağı söylentisi hızla yayıldı.

Filipinler'de bir çiftlikte doğum yapan keçinin yavruları görenleri hayrete düşürdü. Sezeryanla doğum yapan keçinin yavruları yarı domuz yarı insan şeklinde dünyaya gelince yerel halk tarafından "mutant şeytan" olarak adlandırdı ve lanetlenmiş olduğu yorumları yapıldı.

2 Kasım'da Filipinler'in Sultan Kudarat'taki küçük çiftlikte çalışmaya başlayan 40 yaşındaki Josephine Repique, keçinin doğumu sırasında ters bir şeyler olduğunu fark ettiklerini ve garip görünümlü hayvanlardan birinin ortaya çıkmasıyla birlikte sezaryen ile doğum yapılmaya karar verildiğini açıkladı.

Çiftlik çalışanı Josephine "Biz şok olmuştuk. Nasıl göründüğünü açıklayamayız. Kimse ne olduğunu bilmiyor. Biraz insan karışımıydı ama domuza benziyordu. Tüm komşularımız merakla evimize akın etti. Görenler keçinin lanetlendiğini ve kötü şans getirdiğini düşündü" açıklamasını yaptı.

Doğumdan sonra keçi ve yavruları hayatını kaybetti. Yerel halk ise yaratığın kötü şans getiren lanetli bir "mutant şeytan" olduğu konusunda fikir ürettiler. Olayını gören halk arasında ise korku yayıldı.