Kazan kaynıyor! Burcu Esmersoy Aslışah Alkoçlar birbirlerine girdi

Kazan kaynıyor! Burcu Esmersoy Aslışah Alkoçlar birbirlerine girdi

Şeyma Subaşı'nın bekarlığı veda partisine Burcu Esmersoy'un davet edilmesi üzerine gitmeyen Aslışah Alkoçlar resmen savaş açtı. Burcu Esmersoy ve Aslışah Alkoçlar arasındaki kavga gitgide daha çok büyüyecek gibi görünüyor.

Kazan kaynıyor! Burcu Esmersoy Aslışah Alkoçlar birbirlerine girdi - Sayfa 1

Şeyma Subaşı'nın bekarlığı veda partisine Burcu Esmersoy'un davet edilmesi üzerine gitmeyen Aslışah Alkoçlar resmen savaş açtı. Burcu Esmersoy ve Aslışah Alkoçlar arasındaki kavga gitgide daha çok büyüyecek gibi görünüyor. Aslışah Alkoçlar, bu kavga üzerine ilk defa açıklama yaptı.

Kazan kaynıyor! Burcu Esmersoy Aslışah Alkoçlar birbirlerine girdi - Sayfa 2

Çeşme’deki bir mekanda karşılaştığı Burcu Esmersoy’la tartışma yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Aslışah Alkoçlar, hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Kazan kaynıyor! Burcu Esmersoy Aslışah Alkoçlar birbirlerine girdi - Sayfa 3

Önceki gün Bebek’te görüntülenen Aslışah Alkoçlar, Burcu Esmersoy’un Çeşme’deki bir mekanda kendisine el hareketi yaptığı iddiasının doğru olup olmadığı sorulunca şöyle dedi.

Kazan kaynıyor! Burcu Esmersoy Aslışah Alkoçlar birbirlerine girdi - Sayfa 4

“Benden yaşça çok büyük bir insan, hakkında konuşmak istemiyorum. Onu tanımıyorum. Bu gerginliğin sebebini ben de bilmiyorum. Ama yapılan saygısızlığa saygısızlıkla cevap vermek bana yakışmaz. Sonuçta benden en az 20 yaş büyük olduğu için terbiyesizlik yapmam. Herkesi kendi haline bırakıyorum.”