Kate Middleton'dan şoke eden haber ortadan kaybolacak

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın uzun bir süre ortalarda görülmeyeceği iddia edildi. Ortalardan bir süre kaybolacak olan Kate Middleton, etkinliklerde yer almayacak ekim ayına kadar eskisi kadar ortalarda görünmeyecek. Peki neden?

Kate Middleton'dan şoke eden haber ortadan kaybolacak - Sayfa 1

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en gözde üyelerinden biri olan Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın ortalardan kaybolacağı iddia edildi. Saçından ayakkabısına kadar her hareketi en ufak ayrıntısına kadar incelenen Kate Middleton neden ortalardan kaybolacak?

Kate Middleton'dan şoke eden haber ortadan kaybolacak - Sayfa 2

Kraliyet uzmanı Richard Fitzwilliams'ın anlattığına göre Kate Middleton, büyük bir olasılıkla ekim ayına kadar düzenlenen organizasyonlara katılmayacak. Bunun yerine gözlerden uzak bir yaşam sürüp vaktinin çoğunu çocuklarına, kocasına ve ailesine ayıracak. Yani kısacası Middleton "doğum iznine" çıkacak.

Kate Middleton'dan şoke eden haber ortadan kaybolacak - Sayfa 3

Geçtiğimiz nisan ayında üçüncü bebeği Prens Louis'yi dünyaya getiren Middleton, daha önceki iki doğumunda olduğundan daha kısa sürede kamuoyu karşısına çıkmıştı. Bu kez ise doğum yaptıktan sadece üç hafta sonra Prens Harry ile Meghan Markle'ın 19 Mayıs'taki düğününe katıldı. Ardından da Kraliçe 2. Elizabeth'in doğum günü kutlamalarında yer aldı.

Kate Middleton'dan şoke eden haber ortadan kaybolacak - Sayfa 4

Kraliyet biyografi yazarı Duncan Larcombe, bu durumun normal olduğunu belirterek "Kraliyet ailesindeki kadınların bebek dünyaya getirdikten sonra altı ay resmi etkinliklere katılmıyorlar" diye konuştu.