BIST 10.677
DOLAR 32,22
EURO 34,94
ALTIN 2.418,47
MEDYA

Kardak'ı geri alma tatbikatı

Yunanistan, bu sabah 02:00'da Ege'de gerilimi arttıracak bir tatbikat başlattı. Hazırlık isminin verildiği tatbikat, akıllara Kardak krizini getirdi.

Yunanistan, Ege'de gerilimi artıracak bir adım attı ve 12 adayı kapsayan bir askeri tatbikat başlattı. 'Hazırlık' isminin verildiği tatbikatta işgal edilmiş bir adanın geri alınmasının konu edilmesi Kardak krizini akıllara getirdi. 

Yunan Savunma Bakanı Panos Kammenos'un dün gece aldığı bir kararla  bu sabah 02:00'da başlatılan tatbikatın ayrıntılarını  NTV Atina muhabiri Stelyo Berberakis anlattı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler