BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,39
ALTIN 500,38
MEDYA

Kara Sevda 64. bölüm fragmanı

Kara Sevda dizisi 64. yeni bölümüyle 12 Nisan 2017 Çarşamba akşamı Star'da olacak. Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kara Sevda 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 12 Nisan 2017 Çarşamba akşamı Star'da...

Emir ve Asu’nun kurduğu acımasız plan Tufan’ın canı pahasına başarıya ulaşmıştır. Artık sıradaki hedefleri, Ozan’ın ölümüdür. Kemal, Nihan ve Mercan, Ozan’ın ölümünün altındaki buzdağıyla ilgili buluşur. Kemal ve Mercan gerçeği ortaya çıkarmak için daha uzun ve sabırlı bir süreçten geçerek araştırmaya devam etmelerini savunurken, Nihan’ın buna sabrı yoktur. Asu’yla Ozan’ın cinayeti üzerinden bir yüzleşme planlar. Bu plana göre Asu’nun tek kurtuluşu gerçeği itiraf etmektir.

Diğer tarafta Emir, Tarık’ı ‘er meydanına’ çıkaracak planı için düğmeye basar. Kemal de Tarık’la ilgili içinde filiz veren kuşkularıyla savaşmaya başlar. Ancak Kemal’in artık ne kardeş kaybetmeye, ne de Nihan’dan bir dakika uzak kalmaya tahammülü vardır. Kemal’in içine kapandığı anlarda, Nihan aşkıyla Kemal’e soluk olmayı sürdürecektir.

Mercan, Asu’yla ilgili geçmişe dönük yaptığı araştırmada Asu ve Tarık arasındaki bağı bulur. Bu önemli delil bütün dengeleri değiştirecektir. Mercan'ın ateş hattına girmesi Tarık için geri sayımı başlatır. Bu sarmaldan kurtulmasını sağlayacak çıkış bileti için Tarık son hamlesini yapar.

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen Zeynep, bu haberi Emir’le paylaşmak için bir araya gelir. Bu buluşmaya beklenmeyen bir konuğun dahil olması, Zeynep’in bütün dengelerini değiştiren bir iç savaş başlatır. Bu savaşın sonu Hakan’la evlenmemesi karşılığında Emir’e kendisiyle evlenme şartı ortaya koymasına gidecektir.

Ozan cinayetinin üstündeki bütün sis tamamen kalktığında, Nihan’la Kemal hayatlarının en büyük şokuyla karşı karşıya kalacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
No: 309; 43. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Bir Deli Sevda 2. bölüm fragmanı
Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. bölüm 2. fragmanı
Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. bölüm fragmanı
Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı
Birden sigarayla ortaya çıkan fare gülümsetti
AVM'de Ferrari ile ralli
Çöpteki defterlere sevinen çocuklar yürekleri sızlattı
Ev sulara gömüldü
Yorumlar