BIST 1.441
DOLAR 8,44
EURO 10,25
ALTIN 503,00
MEDYA

Kara Sevda 24. bölüm fragmanı

Kara Sevda dizisi 24. yeni bölümüyle 30 Mart 2016 Çarşamba akşamı Star'da olacak. Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kara Sevda 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 30 Mart 2016 Çarşamba akşamı Star'da...


Önüne konan görüntülerden sonra Emir, Nihan'ın gitmesine engel olmak ister ama Nihan Emir'i terk etmekte kararlıdır. Kemal'le birlikte bu oyunu bitirmeye giden süreçte ilk adımı atarlar ama Emir küçük bir oyunla Nihan'a mecburiyetlerini hatırlatır. Nihan sarsılsa da, bu sefer ailesine rağmen yolundan dönmez. Ozan'ın masumiyetini herkese ispatlamayı aklına koymuştur. Emir, Nihan'ı kesin olarak durdurmanın bir yolunu ararken, Kemal'le arasındaki ipler de iyice gerilir.


Nihan ve Kemal birlikte olacakları günün umuduyla yeniden doğmuş gibidir. En büyük destekçileri yine Leyla'dır ama o da Emir'in yapabileceklerinden tedirgindir. Kemal bir yandan hala şantajcının kim olduğunu ararken, Emir de kardeşi olmasıyla ilgili Tufan'ı sıkıştırır. Emir, gerçeklerden emin olana kadar Tufan'ı zor zamanlar beklemektedir. Galip ise aile sırlarını ortaya döktüğü için Kemal'e hala öfkelidir. O öfkeyle eli Kemal'in ailesine uzanacaktır.


Nihan'ın Emir'den boşanmak istemesi evde büyük olay yaratır. Ozan, Nihan'a kati bir şekilde sırt çevirirken, Zeynep, evdeki büyük sırla ilgili daha da meraklanır. Emir'e yaklaşmak istediğinde Emir, bu sefer Zeynep'i görecek halde değildir. Zeynep, Nihan giderse Emir'i kaybedeceğini bir kez daha anlar. Nihan gibi Kemal de birlikte olacakları günün hazırlığı içindedir. Bunu fark eden Asu panikler ve soluğu Fehime'nin yanında alır. İkisine engel olmak için her şeyi yapmaya hazırdır.


Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Öfkeli vatandaşlar Beratcan'ın ailesinin evini bastı
Kaçırılan uçağın kokpit camından kaçmayı başardılar
Tacizle suçladıkladıkları öğrenciyi kantinde dövüp teşhir ettiler
Sokak ortasında evsiz adamı yumrukladı!
Arkadaşları için Avcılar- TEM yolunu kapattılar
Taşeronlukta sınırları nelerdir? Taşeron işçilerin kadroya alınma şartları nelerdir?
Asıl iş nedir Yardımcı iş nedir Taşeron dosyası
Beratcan'ın katilinin ağabeyi ağlayarak şok bilgiler verdi
Sürücü akan trafikte bayılınca...
Akit spikeri canlı yayında Demirtaş’a köpek dedi
Yorumlar