BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

"Kanser kızını tedavi ettirmiyor" diye dava açıldı Ceren Hindistan hakkında şok karar!

Mustafa Sandal'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Ceren Hindistan, hastalığı bulunan kızını İstanbul'da bir özel hastaneye yatırmıştı. Hastanenin bomba gibi açıklamalarından sonra mahkemelik olan Ceren Hindistan hakkında karar verildi.

Ceren Hindistan, kızının kanser hastası olması sebebiyle tedavi olması için İstanbul'da özel bir hastane bulmuş ve tedaviye başlanmıştı. Ancak hastanenin gündeme bomba gibi düşen açıklamalarından sonra Ceren Hindistan mahkemelik olmuştu. Hastane, ünlü isim için "Kanser kızını tedavi ettirmiyor. Kemoterapiyi reddediyor" iddiasıyla dava açmıştı.

Dava sürecinde Hindistan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Hastanenin eksikleri vardı, oradan elimizden kötü delillerle çıktık. Kuyruk acıları var” ifadelerini kullanmıştı.

SORUMLULUĞU HASTANEYE YÜKLÜYOR Hastane yönetimi, bu kez de, “Ceren Hindistan sorumluluğu bize yüklemeye çalışarak bizi zor durumda bırakıyor. Hastanemize ve doktorlarımıza hakaret ediyor, iftira atıyor ve yargılama sürecini etkilemeye çalışıyor” diyerek Hindistan’ı savcılığa şikayet etti.

KARAR VERİLDİ İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Bürosu Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma tamamlandı. Savcılık, Türk Ceza Kanunu’nda tüzel kişiye karşı hakaretin tanımının olmadığını belirterek kovuşturma yapılmasına yer olmadığına karar verdi.